«Гра у коробці»

ball-on-court1

Так дуже часто називають сквош. Оскільки простір для цієї гри не лише маленький, але й замкнутий. Втім, це не заважає неабиякій популярності цього захоплюючого виду спорту та дозволяє гравцям спалювати дуже і дуже багато калорій із задоволенням та азартом…

Спортивна гра, що є однією із найбільш інтенсивних за фізичним навантаженням, виникла в Англії. Є згадка про те, що далекого 1860 року в одній з лондонських шкіл був споруджений корт для гри у сквош. Довгий час сквош залишався грою навчальних закладів. Втім, у ХХ столітті гра почала неабияк поширюватися…

Й не дивно чому сквош такий популярний. Усе просто: м’яч повинен обов’язково вдаритися об фронтальну стіну і відскочити від підлоги тільки один раз. Мета гри – вдарити м’яч так, аби суперник не зміг його відбити.

У спортивно-оздоровчому центрі «Формула краси» працюють персональні тренери зі сквошу. Вони пояснять Вам правила гри, проведуть чудове тренування, дадуть корисні рекомендації, допоможуть відпрацювати техніку та виправити помилки.

Іван Височанський, персональний тренер зі сквошу у СОЦ «Формула краси»:

«Це – дуже енергійна і дуже цікава гра, яка дозволить покращити витривалість, координацію, реакцію та «швидкість» реагування. Усі, хто хоч раз спробував потренуватися – обов’язково повертається, аби отримати не лише потужний заряд енергії та перемогу над суперником, але й чудові спортивні результати»

squash-olympics-1412759611

Сквош – це стрімка гра і за напруженням емоцій вона значно перевищує інші подібні види спорту. Тому переможець визначається досить швидко і за годину гри можна провести кілька неймовірних партій.

«Підсісти» на сквош – не тільки трендово, але й корисно! Тож приєднуйтеся!