Чи запитували ви себе: що я знаю про зайву вагу?
На жаль, здебільшого, люди не замислюються звідки у них зайві кілограми. Вони хочуть схуднути раз і назавжди, але про причину цієї зайвої ваги не думають. Якщо виснажувати свій організм фізичними вправами, водночас продовжуючи у надмірних кількостях поїдати солодке, схуднути вам не вдасться.

Отримати омріяні форми можливо лише за допомогою комплексного підходу. Схуднення, передусім, починається не з правильного харчування чи тренажерного залу, а з голови. А точніше — з думок та мотивацій. Наступні кроки — правильний раціон харчування, здоровий сон та фізичні вправи. Саме тому програма «Slim Club» має на меті виявити основні причини зайвої ваги, показати шлях до омріяної цілі та мотивувати вас. Щоб позбуваючись зайвих кілограмів, ви отримували при цьому задоволення та змогли змінили своє відношення до себе та вашого способу життя.

Пройшовши програму «Slim Club», ви зможете:

  • Схуднути раз і назавжди, без кардинальних дієт та виснажливих фізичних навантажень, щоб втрачені кілограми не повертались. Протягом програми тренер вас навчить як правильно складати щоденний збалансований раціон харчування.
  • Отримати бажане тіло без проблем для здоров’я.
  • Омолодити організм, підтягнути м’язи та нормалізувати обмін речовин.
  • Позбутися обвислої шкіри та зайвих сантиметрів у «проблемних» ділянках тіла.
  • Кардинально змінитись не тільки фізично, а й психологічно.
Олена, пройшовши прогаму, позбулася 8 кг зайвої ваги

Олена, пройшовши прогаму, позбулася 8 кг зайвої ваги

Чому важливий комплексний підхід?

Медики одноголосно заявляють, що худнути можна тільки на 2 кілограми на місяць, але у разі правильного харчування та фізичного навантаження жінки із зайвою вагою скидають близько 5 кілограмів на місяць. Тому, щоб запобігти появі обвислої шкіри у процесі схуднення, потрібно дотримуватися індивідуального раціону здорового харчування. Завдяки цьому прошарок жирової маси буде зменшуватись, шкіра зберігатиме еластичність, а м’язи залишатимуться у тонусі.

Коли людина вперше відвідує програму «Slim Club» одразу створюється окрема індивідуальна анкета, що заповняється під час детальної розмови з тренером. Завдяки цій анкеті враховуються всі причини, чому саме ви набираєте вагу, з чим це пов’язано — генетичний фонд, стресові ситуації  тощо. На основі вашої анкети створюється програма тренувань — раціон харчування, сон та рівень фізичного навантаження.

Програма «Slim Club» повністю індивідуальна, хоча й заняття відбуваються у групах до 6 осіб. Таких груп є декілька, залежно від цілей та фізичного стану учасників. Наприклад, жінки після пологів. Така група об’єднує жінок з подібними проблемами та однією метою. Вони допомагають один одному, підтримують та змагаються між собою, хто швидше досягне бажаного результату. Це допомагає не здаватися та не зупинятися працювати над собою.

Тренер – кращий приклад

Тренер та автор програми «Slim Club» — Таїсія Пономарьова, майстер спорту з плавання, чемпіон та призер України з багаторічним стажем. Це не просто тренер, а психолог та друг, що має на меті правильно скоординувати вас та вказати шлях до вашої цілі.  Вона пройде цей шлях разом з вами та навчить рухатися ним самостійно.

Таїсія Пономарьова - автор програми "Slim Club"

Таїсія Пономарьова – автор програми “Slim Club”

Моральна та психологічна допомога тренера дуже важлива, адже подолати себе не так просто. Та, мабуть, найголовніше у програмі «Slim Club» — чесність перед собою та перед тренером. Якщо не змогли втриматися та з’їли шматочок торту, краще скажіть про це. Ніхто кидати у вас гантелями не буде. А лише допоможе це правильно вивести з організму та рухатися далі без значної шкоди вашим досягненням. Щонайперше, ви працюєте для себе! Пам’ятайте про це!

Про програму

Програма «Slim Club» розрахована на 30 занять. Та значні результати вже помітні через два тижні. І ці досягнення суттєві та найголовніше, це помічаєте не тільки ви, а й ваші близькі — діти, чоловік та колеги по роботі. Це справді  неймовірний стимул та мотивація працювати над собою далі.

Oksana

Оксана за програму позбулася 10 кг зайвої ваги

Жінки, що пройшли курс програми «Slim Club», досягають бажаних результатів та змінюються під час роботи над собою. Дивлячись у дзеркало, тепер вони бачать те відображення, яке хотіли завжди бачити та раніше  тільки мріяли про нього. Адже з тієї сторони дзеркала на них дивляться стрункі та здорові жінки, повні енергії та готові до нових звершень. Або ж дивлячись на себе, або на свій старий одяг, жінки помічають результат . Тому «Slim Club»  стає їхнім способом життя. Такі результати — найкраща винагорода для тренера.

Рекорд програми — 18 кілограмів протягом трьох місяців. То ж ви маєте всі шанси подолати його та стати легендою «Slim Club». А якщо ви пройдете декілька курсів програми, результати зможуть збільшитися. І найголовніше, ви не просто схуднете, а й втримаєте омріяні форми.

Вероніка проходить четвертий курс. Результат трьох пройдених програм: - 29 кг!

Вероніка проходить четвертий курс. Результат трьох пройдених програм: – 29 кг!

Програма (курс) «Slim Club» розрахована на 30 занять. Тренування відбуваються тричі на тиждень. Тривалість заняття — година. Графік занять підбирається індивідуально під кожну групу.

Запис на програму та консультація тренера за тел.: 097-640-27-87.

slim_club (1)