Нарешті тепло, яскраво і сонячно, тож ми замислюємося над тим, аби придбати дитині м’яч, скейт або тенісні ракетки… Хочеться активного, по-справжньому літнього відпочинку!

Літній час і пора канікул – найкращий час привчити свого малюка до нової активності. Погодьтеся, адже відвідування спортивних секцій додає організованості, дисциплінує, зміцнює здоров’я, захоплює. І нехай це заняття не на кожен день, але Ви будете спокійні за свого малюка, знаючи, що кілька вечорів на тиждень він проводить з відчутною користю.

На який спорт віддати дитину? Це питання дуже і дуже індивідуальне! Командні види спорту – футбол, баскетбол чи волейбол якнайкраще підходять дітям, які люблять спілкуватися. А от для замкнених діток кидання у колектив може стати причиною стресу. Перед тим, як записати дитину до спортивної зали – зверніть увагу насамперед на здоров’я, проконсультуйтеся із Вашим педіатром, позаяк при порушенні постави у дитини – можна обрати плавання, якщо є проблеми із зором – боротьбу варто виключити. Це суто медичний аспект у виборі. Важливо не нехтувати й психологічний. Психологи стверджують, що батьки намагаються завдяки спортивним секціям вирішити проблеми своєї дитини – брак комунікабельності чи зайву вагу. Втім, це – не правильно. Такий підхід лише відбиває бажання займатися спортом.

iStock_000012010229Small-e1381740975605

Мабуть, ключове і найважливіше правило від фахівців спортивно-оздоровчого центру «Формула краси» – дати дитині можливість обирати. Якщо малюку складно визначитися – розкажіть про всі види спорту, почитайте книгу чи покажіть відео, запишіться на пробне заняття й обов’язково поговоріть із тренером.

Що важливо, перший рік занять у будь-якій секції – це обов’язково загальний розвиток, пластика, розтяжки, так звана підготовка чи розминка. Не можна початківцю приєднатися до групи діток, які вже багато знають і вміють. Варто починати поступово, аби не виникало проблем. І, звісно ж, під контролем професійного тренера, який допоможе привити любов до спорту на все життя.

Запрошуємо малечу на заняття із дитячого плавання! Це – весело, позитивно, корисно, просто вааааау! Індивідуальні заняття або у групах – усе для найвибагливіших батьків та дітей! 😉