Презентуємо Вам інноваційну індивідуальну програму експрес-схуднення «90-60-90» від провідного фітнес-тренера – Тетяни Літавріної. Ця програма дозволяє досягнути максимального ефекту втрати зайвих кілограмів та об’ємів! Ви можете отримати привабливі форми за мінімальний період: приблизно 3-4 місяці, в залежності від початкової ваги.

Тільки подивіться на результати наших клієнток, які не соромляться показати Вам свої досягнення!

2f3f«90-60-90» дає змогу жінці позбутися усіх недоліків фігури і змінити розмір одягу до омріяного, відчути себе привабливою, жіночною, впевненою у собі та жаданою…

Переваги саме цих занять Ви відчуєте на собі за перший місяць тренувань. Зміни об’ємів та зменшення кілограмів і целюліту, загальне оздоровлення жіночого організму (позбавлення болей у спині, профілактика остеохондрозу та варикозного розширення вен) – усе це ефект, підтверджений більше 500 учасниками програми.

З Вами працюватиме кваліфікований тренер-дієтолог, ліцензований міжнародною федерацією, із 15-річним досвідом роботи, багаторазова переможниця конкурсів зі схуднення – «Максимальний результат за мінімальний проміжок часу» – Тетяна Літавріна.

Приєднуйтесь до нас! Ми працюємо без вікових обмежень та з людьми різного рівня фізичної підготовки.

Консультація тренера за тел.: +380 66 92 92 291.

Змінюйтеся до невпізнаваності, як усі учасники цієї програми!