Змінитися до невпізнаваності лише за три місяці? Невже таке можливо?

Можливо все! Але за умови, що Ви дотримуєтеся порад професіонала!

У цьому переконалися сотні учасників авторської програми схуднення «90-60-90» провідного фітнес-тренера «Формули краси» Тетяни Літавріної. А ще – усі, хто завітав до нас на презентацію, що нещодавно відбулася у ТРЦ «Кінг Крос Леополіс».

Результати авторської програми схуднення «90-60-90» прирівнюють до ліпосакції без оперативних втручань! Це швидке та ефективне схуднення лише за 3 місяці з гарантованим результатом!

Усі присутні мали унікальну можливість пересвідчитися у карколомних результатах, яких вдалося досягнути учасникам завдяки правильному харчуванню та наполегливим тренуванням під контролем Тетяни. А що може бути більш переконливим за реальні історії та фотофакти? Присутні ділилися своїми історіями успіху і розповідали про те, що їх спонукало до таких змін. Адже змінилося не лише їхнє тіло, а й усе життя. Вони стали більш впевненими, розкутішими і, безумовно, привабливішими.

Ми спілкувалися про неймовірні досягнення, сміливі мрії і ділилися секретами успіху. Серед присутніх на презентації були й такі, хто не соромився продемонструвати свою талію, похизуватися підтягнутими м’язами і вмінням виконувати фізичні вправи. За це вони отримали нагороди від «Формули краси».

Усіх, хто налаштований змінити себе і своє життя на краще, запрошуємо на тренування у «Формулу краси»! З нами можливо все!

Довідка про тренера:
Тетяна Літавріна – провідний тренер-дієтолог ліцензований Міжнародною Федерацією. Досвід роботи – 16 років. Тетяна – магістр з Олімпійського і професійного спорту, багаторазова переможниця конкурсів зі схуднення з максимальним результатом за мінімальний проміжок часу. Тетяна розробляє авторські програми тренувань, які базуються на принципах швидкого отримання омріяного результату схуднення жіночого і чоловічого організмів з урахуванням фізіологічно вигідних норм та набуття привабливих форм, оздоровлення організму, позбавлення целюліту і болей у спині.

img_4763img_4783img_4799img_4833img_4389img_4422img_4430img_4459img_4516img_4558img_4583img_4596img_4611img_4618img_4657img_4672img_4736collage1