Подаруйте собі та своїй половинці гарантоване схуднення і здоров’я!

Перевага сімейного схуднення:

1.Тренування у парі посилює мотивацію займатись спортом.

2. Разом простіше готувати корисну їжу та дотримуватися правильного харчування.

3. З’являється позитивне сімейне суперництво.

Всі ці фактори разом з авторською програмою схуднення «90-60-90» від Тетяни Літавріної лише за 3 місяці доможуть досягнути неймовірного результату.
906090

Автором та розробницею курсу «90-60-90» є Тетяна Літавріна – провідний тренер-дієтолог СОЦ «Формула краси». Стаж тренерської роботи – понад 18 років. За цей час сотні осіб змінили своє життя, адже завдяки роботі з цим тренером позбулися не тільки зайвих кілограмів та об’ємів, а й проблем зі здоров’ям та комплексів, пов’язаних із зовнішністю.

Обєднання зусиль

Якщо ви та ваша кохана людина хочете схуднути, то чому б не об’єднати зусилля? Адже метод схуднення за програмою «90-60-90» дієвий і для жінок, і для чоловіків, при чому без жодних вікових обмежень (найстаршому учаснику курсу 60 років)  та вимог щодо рівня фізичної підготовки.

Проте, програми схуднення для чоловіків і жінок відрізняються через анатомо-фізіологічні відмінності між чоловічим та жіночим організмами. Зазвичай, найтиповіше бажання мужчин – позбутися живота, а от у жінок усе індивідуально. Одним потрібна корекція у верхній частині тіла, іншим – у стегнах, бедрах, ногах…

Курс «90-60-90» називають ліпосакцією без оперативних втручань, адже програма допомагає позбутися зайвої жирової тканини. Тож її учасники можуть усунути недоліки фігури, навіть якщо вони зумовлені генетикою. Після завершення курсу тренувань учасниці програми виглядають тендітно, витончено та ще більш жіночно, а учасники позбавляться живота та виглядатимуть мужньо.

Позитивна тенденція – спершу худнуть жінки, а потім їх половинки. А разом з батьками ефективно худнуть й діти. Тренер Тетяна Літавріна також проводить тренування для дітей, які потребують термінового схуднення. До речі, найменьшому клієнту програми «90-60-90» лише 6 років. Але не турбуйтеся, такі заняття проходять разом з батьками, або ж під їх наглядом.

Програма курсу

Курс триває три місяці. Учасники займаються тричі на тиждень по годині. Це дуже зручно, адже нема потреби цілими днями займатися у залі та додатково виконувати вправи вдома – це значно економить ваш час.

Програма «90 60 90» дозволяє досягнути максимальної втрати зайвих кілограмів та об’ємів за мінімальний період часу. Курс позитивно впливає на здоров’я та покращує самопочуття. Тренування діють як профілактика остеохондрозу та варикозного розширення вен, тож її учасники ще й забувають про біль у спині та у ногах. Цю програму варто застосовувати навіть під час реабілітаційного періоду після переломів кінцівок.

Однією з важливих складових процесу схуднення є правильне харчування. Але тут ніяких дієт, а індивідуально підібраний раціон харчування, адже автор курсу Тетяна Літавріна – тренер-дієтолог. Тож вона обов’язково акцентує увагу на правильному харчуванні. І, звичайно у парі вам буде набагато легше відмовитися від шкідливої їжі, підтримуючи один одного.

Результати

Зазвичай, видимі результати з’являються вже після першого місяця тренувань. Зменшуються об’єми та вага тіла, чіткішими стають контури та форми фігури. Важливо, що після схуднення організм не накопичує жирову тканину, тож не потрібно хвилюватися, що форми знову стануть такими, як були. Після закінчення курсу ви можете продовжувати займатися у рамках цієї програми, адже вона універсальна.

Що цікаво, максимальні результати серед чоловіків – 100 кг за 9 місяців, на жіночому курсі – 47 кг за 5 місяців. Тож ви спробуєте побити рекорд?