6 переваг пілатесу
Не варто впадати у депресію, якщо ти далека від тіла твоєї мрії. Тобі може здаватися, що ти перепробувала безліч дієт та фізичних вправ вдома і тобі вже нічого не допоможе. Але чи так це насправді? Невже немає нічого, що могло б допомогти здійснити мрію? Звичайно, є! І один з таких ефективних методів – це пілатес!
І це не просто ще одна програма у твоєму житті, а справді ефективне тренування. Ти можеш подумати, що ефективних програм є безліч: аквааеробіка, йога чи тренажерний зал. Але всі ми різні, як і наші цілі, тому до тіла мрії можуть вести різні шляхи. Тож, чому саме пілатес і чим він може допомогти саме тобі, читай далі…
пілатес4Худнемо

Пілатес активізує загальну роботу організму, а саме підвищує метаболізм, що регулює споживання та використання енергії, тобто їжі, яку ми вживаємо. Коли обмін речовин збільшується, температура тіла також зростає, ти пітнієш та спалюєш зайві калорії. Саме це, у поєднанні зі здоровим харчуванням, сприяє поступовій втраті зайвої ваги.

Також чудовий варіант поєднати пілатес з певною аеробною діяльністю, наприклад: прогулянкою у парку, катанням на велосипеді, танцями чи плаванням. У такий спосіб ти зможеш мати хороший баланс між тонізуючими та кардіо-вправами.

І що найцікавіше, пілатес не лише ефективний спосіб схуднути й гарантія не повернути вагу, яку ти вже скинула.

Без шкоди здоров’ю

Пілатес декілька разів у тиждень – це чудовий спосіб привести у тонус м’язи, а також підвищити загальну силу та стійкість. Адже програма тренувань тут спрямована на всі групи м’язів у твоєму тілі. Окрім того, це допомагає створити баланс між верхньою та нижньою частинами тіла, що дозволяє не «перекачати» окремі м’язи.

А що на рахунок безпеки? Завдяки типам вправ, які у ньому використовуються пілатес запобігає пошкодженням та травмам. Тут працюють з власною вагою або з легкими гантелями. Також залучені лише легкі ваги, еластичні стрічки, кулі різних розмірів тощо. Звичайно, це все ускладнює виконання вправ, але не настільки, щоб ти могла собі нашкодити.

пілатес2Покращуємо фігуру

Поступово сприяючи схудненню й тонізуючи м’язи, ти почнеш формувати фігуру своєї мрії. М’язи стануть не більшими в об’ємах, а міцнішими. Водночас вправи на гнучкість та розтягування скоригують правильно фігуру.

Покращення фігури допоможе почуватися краще не лише фізично, а й морально, адже ти подобатимешся собі більше. І у результаті ти отримаєш більше спокусливих вигинів без зайвої ваги.

Вирівнюємо поставу

Переваги пілатесу, про які ми вже розповіли, також сприяють покращенню постави. У чому секрет? Все просто, м’язи живота є ідеальною підтримкою прямої спини, і навпаки: сильний хребет та спина допомагають підтримувати прес. Ноги та щиколотки також необхідні для підтримки вашого тіла.

І тому з пілатесом твоє тіло функціонуватиме збалансовано, адже всі частини тіла тут залучені у тренувальному процесі.

пілатес3Стаємо гнучкішими

Вправи пілатесу завжди містять у собі розтягування. Їй виконують не лише на початку й наприкінці тренування, але й їх також включають у загальну програму тренування. Адже хороші розтягування обов’язкові для всіх м’язів. Коли ти будеш розтягуватися регулярно, то побачиш, що твоя гнучкість поступово зростає. Це допоможе запобігти травмам, а також проблемам із м’язами та суглобами у майбутньому.

До речі, це також чудова підготовка до будь-якого виду спорту. Наприклад, якщо ти мріяла пробігти марафон чи піднятися на верхівку Евересту, а фізичних навичків бракує – пілатес буде чудовим початком до старту твоєї мрії.

Забуваємо про стрес

Регулярне заняття фізичними вправами надає багато переваг для нервової системи, і це стосується не лише пілатесу. У цьому сенсі він допомагає боротися з такими проблемами, як стрес, тривога та запобігає депресії. Секрет у тому, що пілатес вимагає концентрації та координації. Ці дві навички змушують вас очистити розум та забути про турботи, а також про проблеми на роботі, у сім’ї, про емоційний стрес.

Поки ти перебуваєш на тренуванні, твій розум зосереджений на тому, як рухається тіло, на твоїй силі, рівновазі та диханні. Отже, пілатес декілька разів на тиждень є потужним способом зняття стресу.

Підіб’ємо підсумки: пілатес або ж оздоровча гімнастика, допоможе збудувати красиве та струнке тіло твоєї мрії, навчить правильно дихати та сконцентровуватися на власному тілі. Також ти отримаєш величезне задоволення від самого процесу тренування та емоційну стабільність.
І для першого хорошого результату тобі знадобиться лише місяць, тож не зволікай, чекаємо тебе на тренуванні. А актуальний розклад занять ти можеш переглянути тут.