Зимові свята закінчилися. Як повернутися до тренувань?

Якщо новорічні свята ніяк не вплинули на твій тренувальний графік, то ти неймовірна людина, адже встояти перед заслуженим відпочинком та новорічними смаколиками не просто. Однак, більшість людей, все ж таки, зробили паузу та, мабуть, розмірковують над тим, як правильно повернутися до тренувань. А повернутись не так й просто: тіло зі скрипом реагує на навантаження та опирається, намагаючись довести організму, що повернення у спортивний зал – погана ідея.

Тому у цій статті ми розповімо тобі, як правильно повернутися до тренувань, мінімізуючи вплив перерви та святкових застіль. І для цього нам знадобиться план:

1. Зменш навантаження

Головне, що потрібно усвідомити – перше тренування нового року, не варто розпочинати зі звичних тобі раніше навантажень, і тим більше, намагатися тренуватися ще інтенсивніше. Адже організм спокійно відпочивав та ефективно накопичував зайві калорії, а від раптових перемін тіло може оголосити страйк на весь наступний день.

повернення2Для початку, варто врахувати, що ефективно розлучатися з зайвими калоріями потрібно поступово, без надмірних навантажень, що можуть відбити будь-яке бажання займатися далі.

Перші тренування розпочинай з нескладних комплексів вправ, розминок та розтяжок – таким чином тіло поступово звикне до навантажень. До речі, для цього ідеально пасуватиме заняття пілатесом, що допоможе не лише повернутись до тренувань, а й покращити розтяжку. Або ж спробуй йогу, з її допомогою можна також врівноважити душевний баланс, адже, для багатьох не так-то просто влитися у ритм робочих буднів після відпочинку.

І звичайно, пам’ятайте про кардіо-тренування. Вони не тільки допоможуть швидше зігнати зайві кілограми, але й підготують твої м’язи до подальших серйозних тренувань. Що цікаво, лише двадцятихвилинне кардіо-тренування вдень надасть тобі сили, мотивації та поверне у звичайний спортивний режим.

 

 

2. Дихай на повні груди

повернення3

Зізнайся чесно – скільки часу під час зимових свят ти провела на свіжому повітрі? Декілька годин, хвилин? Візьми собі за правило гуляти на свіжому повітрі хоча б півгодини у день.

І якщо тебе лякає холоднеча – не переймайся, адже морозне повітря, навпаки, допоможе організму прийти у тонус. Тільки зауваж, що варто одягатися відповідно до погоди і тоді прогулянка принесе користь та задоволення.

 

 

 

 

3. Отримуй задоволення

1Якщо ти ще не навчилася отримувати задоволення від тренувань, то це потрібно негайно виправляти. Фізична активність – це чудове проведення часу, а ще цікаве та корисне, особливо коли відбувається на свіжому повітрі взимку. Тому спробуй розбавити тренування у фітнес клубі катанням на ковзанах, веселою грою у сніжки тощо.

Пам’ятай і про харчування, оскільки, це 70% успіху у прагненні до красивої фігури. У твоєму меню мають бути присутні овочі, фрукти, вітаміни, м’ясо, риба та сир. Пий достатню кількість води – вона допоможе тобі спалити калорії та прискорити метаболізм.

Головне не починай катувати себе різними дієтами або, тим більше, голодуванням. Набагато ефективніше буде поступово виходити зі святкового раціону. Окрім того, згадай всі обіцянки, які ти давала своєму тілу після першого відвідування фітнес-клубу та починай потихеньку адаптувати себе до нових досягнень.

 

 

 

Отже, у поверненні до тренувань, після невеличкої перерви нічого складного немає. Головне, не поспішати та давати організму час на адаптацію. А професійні тренери «Формули краси» тобі у цьому допоможуть!
До речі, обрати тренування ти можеш тут.