9 причин зайнятися аквааеробікою
Зовсім не обов’язково катувати себе дієтами та виснажливими тренуваннями у спортзалі заради того, щоб отримати фігуру своєї мрії. Все набагато простіше…
Водна гімнастика або аквааеробіка – чудова альтернатива для тих, хто прагне підтримувати своє тіло у формі, так і для тих, хто бажає просто гарно виглядати та чудово почуватися. Адже аквааеробіка допомагає не тільки нормалізувати свою вагу, але й зміцнити загальний стан здоров’я, поліпшити стан шкіри та зняти стрес.
Аквааеробіка – це саме те, на що варто звернути увагу, якщо ти хочеш ефективно тренуватися та отримувати при цьому задоволенням. Чому? Читай далі: 9 причин зайнятися аквааеробікою…
аква1Витривалість

На відміну від традиційних тренувань з тренажерами та гантелями у тренажерному залі, де потрібно тягнути та штовхати цю вагу за допомогою сили гравітації, у водній гімнастиці опір води є більш природним. Це змушує тіло напружуватися при русі крізь воду, а не проти неї. Такі рухи чудово покращують витривалість, адже подолати опір води не так й просто.

Гнучкість

Через те, що тіло чинить опір воді, коли ти рухаєшся у різних напрямках, пристосовуючись при цьому до рухів води – діапазон дії твоїх суглобів збільшується природним чином. Тобто, це така собі бонусна розтяжка, ви тренуєтеся – а тіло стає гнучким.

Легкість

Люди рідко замислюються про навантаження, якому піддаються суглоби під час традиційних «земних» тренувань. Такі надмірні навантаження можуть призвести до травм та негативних наслідків. А під час занять водною аеробікою цей вплив можна мінімізувати, адже вода дозволяє зняти частину навантаження.

Не можна обійти увагою і те, що аквааеробіка сприяє загартовуванню організму. А крім того, може служити відмінним засобом як для профілактики целюліту, так й для позбавлення від нього, завдяки чудовому масажному ефекту.

аква2Безпечність

Для аквааеробіки характерною є відсутність надмірного навантаження на суглоби та хребет, що мінімізує негативний вплив та можливість травм. Це найбезпечніший вид фітнесу, займатися яким корисно навіть вагітним жінкам.

Позитив

Тренування у воді, мабуть, один з найбільш заспокійливих видів спортивної діяльності, що тільки можна придумати, і саме тому відпустка на пляжі – вибір більшості людей. Такий підхід також працює і з аквааеробікою.

Вода має тонізуючий ефект на нервову систему, завдяки чому аквааеробіка приносить відчуття бадьорості, знімає стрес, підвищує енергійність, працездатність та настрій, покращує сон.

Схуднення

Комбінація силових та кардіо навантажень у поєднанні з опором води, гарантують, що твоє тіло отримає повноцінне та ефективне тренування при якому спалиться купа калорій.

А все тому, що виконуючи вправи у воді, доводиться долати додатковий опір – в 12 разів більший, ніж зазвичай – оскільки щільність води набагато більша за повітря. В результаті навантаження на м’язи стрімко зростає. Вправи в аквааеробіці виконуються в басейні, де температура води на 6-10 градусів нижча температури тіла, і організм змушений витрачати енергію на зігрівання. Тому ефективність занять у воді набагато вища, ніж у звичайних тренувань. Одне заняття у басейні прирівнюється до трьох у спортзалі.

аква3Тиск

Опір води – це не тільки бонус, який допомагає вашим м’язам старанніше працювати. Тиск води також впливає на ваш кровообіг, змушуючи кров швидше рухатися по організму, тим самим знижуючи тиск та покращуючи загальне самопочуття.

Комфорт

Влітку, коли температура повітря зашкалює, а сонце нещадно палить цілий день, перспектива тренування вже не здається такою привабливою. У випадку з аквааеробікою все навпаки, тобі не схочеться вилазити з прохолодної води.

Також безсумнівний плюс аквааеробіки і у тому, що жінки, які соромляться своєї фігури, під час тренувань надійно сховані від чужих поглядів під водою.

Доступність

Аквааеробіка – це дуже поширений та доступний вид діяльності, який не обмежується ні віковою категорією, ні статтю, ні рівнем навичок. Навіть люди, які не вміють плавати можуть займатися аквааеробікою, оскільки у більшості випадків заняття проводяться на глибині по груди.

До речі, уже після перших тренувань аквааеробіки ти відчуєш поліпшення настрою та прилив бадьорості. Поступово почнуть зміцнюватися м’язи, збільшиться працездатність, покращиться емоційний фон та підвищиться життєвий тонус.
Звичайно для серйозних результатів декількох тренувань не достатньо, потрібно трішки більше часу. Тому не зволікай, розпочни тренуватися вже сьогодні у СОК “Формула краси”.