Косметика на тренуванні – так чи ні?

Мабуть, кожна дівчина хоче додати собі чарівності та привабливості за допомогою макіяжу. Адже саме мейк-ап відіграє важливу роль у створенні першого враження. І якщо йдеться про відвідування фітнес-клубу, де можна зустріти своїх знайомих, а? можливо, й свого майбутнього обранця – хочеться виглядати гарно.

Але деякі косметологи стверджують, що чимало косметичних засобів можуть завдавати шкоди організму, особливо під час тренування. Та коли поспішаєш з роботи у тренажерний зал, і після інтенсивного тренування ще є справи – змивати макіяж зовсім не хочеться, а часу зробити новий просто не вистачає. Що ж робити?

Тренування з макіяжем

догляд1Що відбувається зі шкірою коли ми тренуємося? Внаслідок прискорення серцевого ритму, посилюється кровообіг та активізується обмін речовин. У зв’язку з цим й шкіра починає активніше дихати та виділяти наднормову кількість поту. Тому вона просто не зможе вільно дихати під щільним шаром косметики. Особливо якщо нанесена тобою косметика на жирній основі, на поверхні шкіри утвориться захисна плівка. І оскільки під час фітнесу температура тіла піднімається, тим самим створюється парниковий ефект.

А тепер уяви, що тренуючися з макіяжем ти даєш зелене світло на шкідливу роботу, бруду накопиченому за день, та бактеріям. І звичайно, мейк-ап не лише втратить свій вигляд, але й знизить ефективність тренування, особливо якщо твоя мета схуднути. Тож, перед тренуванням макіяж, все ж таки, краще змити.

Виняток з правил

Та все ж якщо дуже хочеться… Обрана тобою косметика повинна відповідати як мінімум двом критеріям – вона має бути максимально стійкою та не має закупорювати пори шкіри. А якщо потрібно приховати маленькі недоліки шкіри, підбери тональні засоби на рідкій основі, у складі яких є мінерали.

У фітнес-клубі актуальним може бути лише спрощений варіант мей-апу у стилі nude. Наприклад: щоб надати шкірі доглянутий зовнішній вигляд, можна використовувати органічну базу під макіяж. Такий засіб відмінно зволожує шкіру та додасть їй сяйва. На щоки можна додати трішки рожевого рум’янцю та зволожити губи бальзамом або гігієнічною помадою. Повір, цього буде більш, як достатньо. Це все ж краще ніж неймовірний макіяж, що розтечеться у процесі тренування.

догляд2Гігієна на тренуванні

Мабуть, всі користуються антиперспірантом перед тренуванням, щоб уникнути неприємного запаху. І швидше за все, на твоєму антиперспіранті є список так званих “плюсів”, серед яких приємний аромат та обіцянки наскільки менше ти станеш пітніти. Але, це точно не твій вибір. Чому?

Потовиділення – процес природний та необхідний, адже завдяки інтенсивному тренуванню, легко очистити організм від токсинів. Тому засобам, у складі яких є органічні солі цинку та алюмінію у вашій спортивній сумці не місце. Вибирайте еко-антиперспіранти, які нічому не перешкоджають, а просто «страхують» від неприємного запаху.

Душ після тренування

Чи можна не приймати душ після не виснажливого тренування? Безумовно ні.

І навіть якщо тобі здається, що ти зовсім не спітніла – візьми це за правило.  Адже ти пам’ятаєш, що тіло виділяє токсини, а від них потрібно позбавитися відразу після закінчення тренування. Якщо немає можливості, то варто хоча б вмити обличчя міцелярною водою. Адже «відсутність душу» проявиться у першу чергу на ньому.

 

Бажання добре виглядати у спортзалі зовсім нормально, хоча, звичайно, спорт накладає певні обмеження на використання косметики. І до них варто прислухатися, та пам’ятай, красивою тебе робить не косметика – а ти сама!