Ця проста істина не потребує додаткових доказів. Але чому ми часто про неї забуваємо? Здорова, доглянута шкіра обличчя, мов індикатор того, що людина слідкує за собою і слідує вимогам часу.

У «Формулі краси», що на вул. Левицького, 4 пропонують комплекс косметологічних послуг, що поліпшить самопочуття, надасть свіжості обличчю і підкреслить усі індивідуальні риси зовнішності.

Майстерна масажист-естетист з 16-річним досвідом роботи в індустрії краси по догляду за обличчям та тілом застосовує провідні інноваційні техніки масажу. Вони розроблені асоціацією пластичних хірургів Італії і є альтернативою ін’єкцій, адже забезпечують стійкий лістинг ефект - безопераційна підтяжка обличчя.

Майстерна масажист-естетист з 16-річним досвідом роботи в індустрії краси по догляду за обличчям та тілом застосовує провідні інноваційні техніки масажу. Вони розроблені асоціацією пластичних хірургів Італії і є альтернативою ін’єкцій, адже забезпечують стійкий лістинг ефект – безопераційна підтяжка обличчя.

Серед наших пропозицій антистресові, розслабляючі процедури для лиця, шиї та зони декольте. Їх рекомендують як жінкам, так і чоловікам, можуть бути процедурами «вихідного дня».

  • «GYM» – гімнастика обличчя. Масаж «GYM» – особлива техніка, яка успішно зарекомендувала себе, як сильний ліфтинг масаж. Активно діє на м’язи, надаючи їм тонусу, розгладжує глибокі носо-губні зморшки, підтягує контур обличчя.
  • Прогресивну техніку масажу «Тоффа» розробив пластичний хірург Генріх Тофф. Цей масаж покращує обмін речовин, зміцнює судини, діє на ослаблені м’язи, розгладжує мімічні зморшки, попереджує набряки.
  • «Орбітальна» техніка масажу знімає набряки і темні кола під очима. Зона навколо очей дуже делікатна і тому потребує особливого догляду. Цей масаж рекомендовано особам, хто має опущені брови, глибокі орбітальні заломи, так звані «гусячі лапки», опущені верхні повіки, негативні наслідки після процедур введення ботулотоксину та ін’єкційних корекцій.
  • Масаж «Танець рук» – техніка, яка дозволяє Вам розслабитись і зробити шкіру фантастично гладкою та оновленою. Чудовий засіб для боротьби з депресією, покращує настрій та омолоджує шкіру.

Зауважимо, що під час виконання процедур використовують професійну італійсько-швейцарську косметику «Histomer» (косметика на основі стовбурових клітин рослин), яка стимулює вироблення колагену і таким чином проходить глибока ревіталізація дерми. Хістомерні клітини рослин насичують шкіру киснем.

Важливо пам’ятати, щоб зберегти молодість обличчя, достатньо систематично, хоча б раз в тиждень проходити косметичні процедури у поєднанні з апаратними із ультразвуковою терапією, дарсанвалем та брашем.

Процедури для тіла

У «Формулі краси» також проводять популярні процедури для корекції фігури, що позитивно зарекомендували себе на ринку послуг.

Масаж надає тілу відчуття легкості, гнучкості, розслабляє нервову систему і є ефективним засобом для подолання стресу та депресії.

Найефективнішими процедурами для стрункої фігури та позбавлення целюліту є:

  • вакуумно-роликовий масаж
  • ультразвукова терапія
  • бамбуковий масаж від італійської компанії «Gerard’s».

Бамбуковий масаж – це ексклюзивна техніка, розроблена Деборою Браччі, що ідеально підходить як для жінок, так і для чоловіків, застосовується для обличчя та тіла. Масаж можна виконувати на окремих ділянках тіла з метою антицелюлітного лімфодренажного ефекту, або як спа-процедура для всього тіла, що заспокоює і є антистресовою терапією.

Цей масаж виконують натуральними бамбуковими палицями різного діаметру. Техніка «повторних перекатів» або ж качання та ковзання дає змогу розгладити післяродові розтягнення, після втрати ваги та повернути шкірі еластичність.

Навіть якщо Ви інтенсивно займаєтесь спортом, п’єте багато води, дотримуєтесь правильного харчування, без вакуумно-роликового масажу не отримаєте омріяного результату – підтягнутого, доглянутого тіла без целюліту. Пропонуємо його усім, у кого є хоча б найменші прояви «горбиків» на шкірі. Вакуумно-роликовий масаж допомагає швидко відновити і зменшити в об’ємах проблемі ділянки тіла, а також надати тонусу м’язам. Він покращує загальний стан здоров’я, зокрема підвищує рівень гемоглобіну в крові.

Важливо, що завжди досягається видимий та бажаний результат – зменшення об’ємів та втрата ваги.

В основі ультразвукової терапії є механічна та теплова дія ультразвукових хвиль. Відбувається мікромасаж клітин, посилюється обмін речовин у клітинах, активізується проникність активних речовин у шкіру, що допомагає швидко зменшити небажані об’єми. Ультразвукові хвилі викликають мікровібрацію різної глибини та сили, що допоможе позбутись фіброзного целюліту.

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be6Для того щоб процедури для тіла були ефективними, їх потрібно проводити через день, курсом від 15 до 20 днів. Продовжуючи після пройденого курсу процедури масажу щотижня, Ви завжди будете у бажаній формі.

Правильний і постійний догляд за обличчям і тілом дає змогу надовго зберегти свою красу і молодість. Естетика тіла не має вікових обмежень і однаково рекомендована як жінкам, так і чоловікам.

Великий професійний досвід масажиста-естетиста, сучасне обладнання та високоякісна косметика забезпечать відмінний результат усіх процедур, на які, ми впевнені, Вам захочеться повертатися знову і знову. Адже для багатьох наших відвідувачів візит до косметолога – це приємне свято, свято здоров’я, краси та молодості. Запрошуємо на нього і Вас!

Уточнити інформацію та записатися на процедури можна за тел.: +380 97 402 53 05.