Дитина не вміє плавати? Навчимо!

Вміння плавати – це корисна навичка як для дитини, так і для дорослого. Вона ніколи не завадить у повсякденному житті, а тільки розширить ваші можливості. Адже людина, яка не вміє добре плавати, ризикує під час відпочинку на курорті та, мабуть, не зможе отримати справжню насолоду від води. Ба більше, вміння плавати може врятувати життя, тому важливо потоваришувати з водою ще з дошкільного віку.
До речі, чим раніше малеча почне вчитися плавати, тим швидше сприйматиме воду, як комфортне середовище та зможе повністю розслаблятися та отримувати задоволення від плавання.
Переваги плавання та чому потрібно вчитися плавати раніше, ніж ходити, розповідаємо далі…
навчимо3Користь для розвитку

Всі батьки, звичайно, хочуть, щоб їх дитина була впевнена у собі та повністю здорова. І плавання є одним з найпростіших, доступних та ефективних способів досягти фізичного здоров’я малечі. Річ у тім, що плавання сприяє розвитку мускулатури, дихальної системи, тренує витривалість та гнучкість. І після хорошого фізичного навантаження, такого як плавання, діти краще сплять, їдять та, звичайно, чудово розвивають опорно-рухову систему.

Витривалість та загартованість

Починаючи з юного віку необхідно піклуватися про фігуру дитини, і з цим також впорається плавання. Регулярні заняття у воді спонукають обмінні процеси в організмі дитини працювати правильно, за тими законами, що закладені природою.

Якщо навчання плаванню розпочалося ще у дошкільному віці та продовжилося у наступні роки, то дитині буде набагато легше переносити навантаження. Її імунітет пристосується до найбільш поширених «дитячих» захворювань та прекрасно загартується. Перебуваючи певний час у прохолодній воді, малеча швидко звикає, і якщо плавання відбувається регулярно – і літом, і взимку, – дитина стає здоровішою та перестає хворіти. Додаткового ефекту можна досягнути, додавши після плавання контрастні процедури – гарячий душ, сауну та обливання холодною водою.

навчимо2Моральне здоров’я

До речі, на думку фахівців, плавання має ще одну важливу особливість для розвитку молодого організму. Це позитивний вплив на нервову систему дитини. Річ у тім, що під час водних вправ масажуються нервові закінчення. Відповідно, знімається напруга, дитина розслабляється, міцніше засинає та перестає скаржитися на втому.

Окрім того, заняття у басейні – це розвиваюче заняття, побудоване таким чином, що розвиває пам’ять, логіку, дрібну моторику, легені та вчить концентрувати увагу, бути наполегливим, ставити цілі та досягати чи то допливати до них.

Тож не гайте часу, долучайтеся до здорового способу життя та запишіть свою малечу на плавання вже сьогодні у басейн спортивно-оздоровчого центру «Формула Краси». А кваліфіковані педагоги та інструктори з раннього плавання родинного центру «Мацьопа» вам у цьому допоможуть. Адже всі наші співробітники мають успішний досвід та велику радість раннього плавання зі своїми власними дітками.
До речі, про те як відбувається навчання у родинному центрі «Мацьопа» та з чого почати плавання ми розповідали тут .